Radości, miłości i nadziei!

W szufladzie stołu pełniacego rolę biurka spoczywają niezapisane kartki świąteczne, choć niektóre zaadresowane do rodziny, przyjaciół, bliskich mi ludzi, od kilku lat czekajace na mój czas wolny,.Ciągły wyrzut sumienia, że znów zabrakło mi czasu i determinacji, by je wypełnić serdeczną treścią i wysłać gdzie należy. Mam nadzieję, że ci wszyscy, których mam w sercu i pamięci, wiedzą doskonale, że zawsze, niezależnie od świąt wszelakich, życzę im w s z y s t k i e g o.

Prawdę powiedziawszy, wyrzuty sumienia mam nieco mniej dokuczliwe, odkąd rozpowszechniło się wysyłanie kartek światecznych instytucjonalnych, pocztą prawdziwą i elektroniczną. Jakoś nie budzi mojej aprobaty ten nowoczesny sposób komunikowania się w tradycyjne święta. Wolę porozmawiać, choćby przez telefon, podać rekę, przytulić i ucałować (choć nie w te święta, zapowiadające się pod znakiem przeziębienia, kataru i kichania).

Pozwolę więc sobie piękne, serdeczne życzenia zdrowych, spokojnych i prawdziwie rodzinnych ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA przekazać za pośrednictwem Po mojemu wszystkim Czytelnikom, Przyjaciołom, a także Krewnym i Znajomym Królika! Radujmy się Dobrą Nowiną! A mnie, kochani, życzcie czasu, spokoju i ciszy!

PS. Aniołek przyfrunął od Mirka Antosa– dzięki któremu mogło powstać Zakopane dla Ciebie, dajace mi tak wiele radości i satysfakcj.

3 komentarze

 1. Alicja napisał(a):

  Życzenia spokoju i tworzenia w ciszy przy okazałym zdrowiu oraz stałej obecności Anioła z okazji Imienin i Świąt Bożego Narodzenia, a także nadchodzącego Nowego Roku przesyła
  Alicja

 2. Domi napisał(a):

  Kochana Ewuniu. Przesyłam uściski i ucałowania w te tak serdeczne Swięta i życzę Nam przede wszystkim cierpliwości o której zapomniałaś, cierpliwości w dążeniu do wyznaczonych celów, cierpliwości  w oczekiwaniu na spełnienie mrarzeń i wytrwałości w tej wędrówce po górę przez to pięne przecież życie. Mi życz trochę czasu, na któregoc hroniczny brak narzekam. A może przez to nie będę miała czasu się zestarzeć… Duża bużka

 3. Mirek napisał(a):

  Aniołek specjalnie przyfrunął dla Ciebie w te Święta. A Zakopane dla Ciebie bez Ciebie, nigdy by nie powstało w takiej formie. Życzę zdrowia!
   

Dodaj odpowiedź